Jak pomóc


Jak pomóc?

.

Jak można pomóc?

W naszym azylu jest stałe zapotrzebowanie na pewne dobra rzeczowe, które zdecydowanie zbyt szybko się kończą.

KARMA BYTOWA DLA PSÓW I KOTÓW – oczywiście z wdzięcznością przyjmiemy każdy rodzaj i każdą ilość, by dobrze ją spożytkować. Większą korzyścią dla naszych podopiecznych będzie 3 kg FITMINA czy BOSCHA, niż 15 kg Chappi.

KARMA WETERYNARYJNA DLA PSÓW – część naszych podopiecznych może przyjmować tylko i wyłącznie taką dietę, bo po innej karmie pojawiają się problemy żołądkowe. W naszych zamówieniach stale można znaleźć karmy typu Gastro Intestinal (także Low Fat), Hypoallergenic, itp.

Obroże i smycze (te najchętniej długie zwykłe [nie flexi]), w tym obroże zaciskowe i półzaciskowe (nie używamy kolczatek!), podkłady higieniczne (np. SENI), mydło w płynie do dezynfekcji (w szczególności MANUSAN), woda utleniona, spirytus salicylowy, Rivanol, parafina ciekła, ubranka i kołnierze pooperacyjne, posłania, maty, maszynkę i nożyczki do strzyżenia psów, środki na pchły i kleszcze: Frontline, Bravecto, Fiprex, środki na odrobaczenie: Aniprazol, Drontal, Milpro, transportery dla kotów, klatki kenelowe, środki do utrzymania czystości w szpitaliku – płyny odkażające typu Domestos, płyny do mycia podłogi np. typu Ajax, płyny lub proszki do prania kocy (dobrze byłoby gdyby były to proszki nieuczulające np. “E”, pollena), ręczniki papierowe lub lignina, mopy i wiadra, worki na śmieci, koce i ręczniki dla zwierząt przebywających w szpitaliku, słoma do wyściełania bud na zimę.

Jeśli ktoś z Was ma możliwość i zechciałby przekazać nam te lub inne (których tutaj nie wymieniliśmy, ale mogą nam się przydać) dobra rzeczowe, możecie najpierw skonsultować i umówić się z nami telefonicznie – Kasia: 608 084 532 lub Kinga: 884 883 491, pisząc maila na adres [email protected] albo zrobić wysyłkę bezpośrednio do nas:

Azyl Pogotowia dla Zwierząt
Kuflew 23, 05-320 Mrozy

Jeśli nie wiecie Państwo co aktualnie jest potrzebne lub nie macie możliwości dostarczenia nam wyżej wskazanych produktów pocztą/osobiście – można także wspomóc naszych podopiecznych przekazując datek:

Pogotowie dla Zwierząt
66 1090 2590 0000 0001 4676 1167
w tytule: Darowizna ratowanie zwierząt z interwencji

Dane do przelewów zagranicznych
IBAN: PL66 1090 2590 0000 0001 4676 1167
BIC/SWIFT: WBKPPLPP
PayPal: https://paypal.me/dlazwierzat (kliknięcie spowoduje przeniesienie do systemu płatności PayPal.com)

Pogotowie dla Zwierząt

Napisz do mnie